Firma Handlowo - Produkcyjna "TIP-TOP"

ul. Św. Rocha 87
42-200 Częstochowa

tel.: (034) 3666 315
tel/fax: (034) 3666 543

więcejO firmie

Firma Tip-Top powstała w 1994 roku. Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych. Wieloletnia obecność na rynku oraz wysokie wymagania odbiorców sprawiły, że nasze wyroby cieszą się ogromnym uznaniem.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Wysoce wyspecjalizowana kadra oraz rozbudowane zaplecze produkcyjne stwarza możliwość realizacji indywidualnych zamówień.

W swojej ofercie posiadamy również akcesoria meblowe wiodących producentów na rynku. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie Państwo bogatą ofertę uchwytów i gałek meblowych takich firm jak: GAMET NOMET, SCHWINN czy SIRO. Dostępne są u nas okleiny i listwy meblowe firmy THERMOPLAST.
Posiadamy całą gamę nóg i nóżek do stołu i szafek o różnych grubościach i kształtach. Oprócz tego w naszym asortymencie znajdziecie Państwo oświetlenie halogenowe oraz w technologi LED.

Uzupełnieniem tego wszystkiego są carga oraz kosze do mebli kuchennych i szaf pod zabudowę. Poza tym posiadamy wszelkiego rodzaju prowadnice i systemy szuflad, cały wachlarz specjalistycznych zawiasów puszkowych włoskiej firmy FGV.
Nawet najdrobniejsze detale, takie jak zaślepki, zatyczki czy taśmy, spinki, szpachle, wosk do mebli, wkręty, kołki drewniane itp. uzupełniają naszą ofertę tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta.


Strony www: Go3.plStrona główna .. O firmie .. Oferta .. Kontakt